ReHu

Zdobíte stromek barevnými skleněnými ozdobami? A používáte stejné každý rok? Nebo se řídíte módními trendy?

Já mám v oblibě ozdoby dřevěné, slaměné, papírové nebo vlastnoručně vyrobené z korálků apod.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Používáme klasické skleněné, jednobarevné koule. Módní trendy neřeším, už 12 let máme červené.

Další odpovědi
gecco

Nezdobím – a tedy ani trendy neřeším…
😉

anonym

Od své svatby (což bude příští rok 40 let) používáme stále stejné ozdoby.Akorát když je jich více rozbitých, tak se koupí sada nových.Takže na stromečku máme všehochuť ozdob.Skleněné se tam také objeví, ale každým rokem jich je méně, protože se někomu občas podaří je rozbít.
Na žádné trendy jsme si nikdy nepotrpěli.

anonym

Musím se teda pochlubit, že veškeré ozdoby, co mám letos na stromečku jsem si vytvořila sama. Mám všechno ve zlaté a červené. Schované ozdoby, které jsem používala a doufám, že ještě používat budu jsou buď slaměné, dřevěné, nebo skleněné. Každý rok mám úplně jiný stromek. Jednou modro stříbrný, jindy všechny ozdoby bílé…

Klaproth

Klasické skleněné koule, už přes 30 stále stejné.

Kura

Podporuji jen skleněné a foukané ozdoby, domácí tvorba je z 99% otřesná. V současné době zdobí náš strom již téměř 4 stovky ozdob. Módní trendy neřeším, máme raději starší tvorbu.

ReHu

Kura, jak je podporuješ?
Nějak to nechápu.

Kura

Nákupem dalších a dalších. Každý rok.

Lamalam

gecco > barbare.

gecco

😉