Avatar uživatele
ReHu

Zdobíte stromek barevnými skleněnými ozdobami? A používáte stejné každý rok? Nebo se řídíte módními trendy?

Já mám v oblibě ozdoby dřevěné, slaměné, papírové nebo vlastnoručně vyrobené z korálků apod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lamalam, gecco před 3039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Používáme klasické skleněné, jednobarevné koule. Módní trendy neřeším, už 12 let máme červené.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Nezdobím – a tedy ani trendy neřeším…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Od své svatby (což bude příští rok 40 let) používáme stále stejné ozdoby.Akorát když je jich více rozbitých, tak se koupí sada nových.Takže na stromečku máme všehochuť ozdob.Skleněné se tam také objeví, ale každým rokem jich je méně, protože se někomu občas podaří je rozbít.
Na žádné trendy jsme si nikdy nepotrpěli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Musím se teda pochlubit, že veškeré ozdoby, co mám letos na stromečku jsem si vytvořila sama. Mám všechno ve zlaté a červené. Schované ozdoby, které jsem používala a doufám, že ještě používat budu jsou buď slaměné, dřevěné, nebo skleněné. Každý rok mám úplně jiný stromek. Jednou modro stříbrný, jindy všechny ozdoby bílé…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Klasické skleněné koule, už přes 30 stále stejné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kura

Podporuji jen skleněné a foukané ozdoby, domácí tvorba je z 99% otřesná. V současné době zdobí náš strom již téměř 4 stovky ozdob. Módní trendy neřeším, máme raději starší tvorbu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Kura, jak je podporuješ?
Nějak to nechápu.

před 3038 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kura

Nákupem dalších a dalších. Každý rok.

před 3036 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

gecco > barbare.

před 3039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3037 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek