mosoj

Zde to bylo nazváno jako „tunel“ !

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102977183­98-den-d-iii-rada/310292320­260006-den-d/

Nejlepší odpověď
kapka

Jako tunel to bylo nazváno už přímo v pořadu některým z investorů, to si pamatuji. Já nejsem obchodník, tak jsem úplně nepochopila, jak to mělo fungovat, ale jak říká Drap, reklama to byla velká. Na ten příliv nových lidí na Odpovědi… Však to, Mosoji, pamatujete.
Doplňuji:
Mělo tam být: Ten příliv nových lidí na Odpovědi…

Hodně mi chybí možnost opravovat si chyby v odpovědi. Jsem na to expert, vždycky zjistím až po odeslání, že tam mám nějakou chybu.

Další odpovědi
Drap

Nazváno to bylo sice jako tunel, protože to tak při nabídce vypadalo, ale podle mne nešlo ani o to získatr nějakého sponzora, jako spíše o dobře připravený marketingový tah.