Arne1

Především, pokud je to dotazník pro velmi úzkou skupinu respondentů, tak je vhodné to vždy uvést.
No a protože je to úzká skupina podle věku, tak opravdu netuším. Když to plácneš kamkoliv, tak budou ostatní <censored>, že klikají na něco, co je vlastně nechce.

Pepa25

Dotazníky pro studentské práce jsou často na Vyplnto.cz – zdarma, pokud se na oplátku vyplní dotazníky jiných. Návštěvnost velmi slušná, je to zavedený web.

ivzez

Služeb, umožňujících umístění dotazníků, jsou spousty,
já bych asi volila Docs od Google.

Důležitější ale je dotazník správně sestavit, (téměř)
u každé otázky ponechat prostor pro „jinou odpověď“ apod.

Dotazníků pro studenty už jsem vyplnila řadu, ale ani jeden
z nich nebyl dobře (nemohl splnit účel práce) sestaven.
____

Mohl byste dát přímý odkaz na dotazník?
Odkaz přes Facebook se mi nechce otevřít.

ivzez

Studentka 5. ročníku VŠ by už mohla tušit, že nemá lidi zbytečně okrádat
o čas a k žádosti o vyplnění dotazníku by měla uvést cílovou skupinu.

ivzez

Tak mne Facebook po dotazu, jestli ho opravdu chci opustit, pustil dál.
Přímý odkaz na dotazník:
https://docs.go­ogle.com/forms/d/e/1FA­IpQLScsHE9XKJC­hEpoEdIFNO0MI5XhmzKP­ovY_kxPKYw57q­_fJPCw/viewfor­m?fbclid=IwAR2miG­LLIs0hWS6zg4tn83wrRvf-ZWkO7IjHFUc3JZXweg­wgdQRU683bFxk