iceT

Zdání klame?

http://www.stre­am.cz/uservide­o/673125-hlas-sedmnactileteho-kluka-zveda-lidi-ze-zidli

Nejlepší odpověď
Damiana

Klasika – ještě ani nepípnul a už dělali všichni ksichty. To je dost obvyklé. Byl fakt skvělý. V sedmnácti má před sebou otevřenou operní kariéru, jestli se na to nevykašle.

Další odpovědi
annas

Také jsem dnes dostala mailem. Obdivovala jsem. Občas se najde talent, který osloví diváky a nadchne je. Stejně jako to bylo u britské nepolíbené zpěvačky Susan Boyle.

hanulka11

Ano, mnoho lidí ho asi odsoudilo…než otevřel ústa a začal zpívat......byl úžasnej!!!!

Můj názor.
Doplňuji:
led.......ale většina si asi řekla-co ten kluk tu chce a on ......jim vytřel zrak

led

Nehodnoťte človeka podľa výzoru, ale podľa činov.

briketka10

úžasný nevídaný hlas 🙂

anonym

Úžasný hlas, až se mi orosily brejle. Něco SUPER

IK

Brečela jsem a to můj noťák tomu hodně šlápl na krk, takže nevím co jsem slyšela, jestli mě nevzala víc ta reakce diváků, ale moc mu to přeji.