Avatar uživatele
zjentek

Zdálo se vám někdy za posledních 14 let, že uživatel zjentek se chová typicky jako tak zvaný oponent ze zásady?

Ne, nezdálo?

Zajímavá 0 před 7 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

**Nevnucuj se stále. Nezdá se mi nic, to by ještě tak scházelo, abych o tydýtovi, který o sobě mluví v třetí osobě, musel uvažovat. Ani tak jednoduchou věc, jako je první osoba, nezná. **

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Ne, nezdá.. mám zajímavé, spíše pěkné sny. 😄
V těch „oponenturách“, v diskuzi, bývá, často „uražené ego“. vulgarity i nadávky… Domněnky, nelogické dohady. namísto oponování (a možných, jiných názorů). – osočování odpovídajícího, někdy až dětinské názory (zřejmě pramenící z neznalostí).
Ale, někdy je tam i trocha vtipu a humoru, projevení souhlasu se „soukmenovci“ 😁
Nic přece není jen černé, nebo bílé, kdo chce, zahlédne i jinou barvičku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkon, mmm… A kde máš tučné fonty hele?

Avatar uživatele
da ny

@zjentek
I ty jeden „rýpálku obecný“, vždyť víš, že chybička se někdy (i ne vlastní vinou), vloudí, že… 🙂

Nový příspěvek