**Nevnucuj se stále. Nezdá se mi nic, to by ještě tak scházelo, abych o tydýtovi, který o sobě mluví v třetí osobě, musel uvažovat. Ani tak jednoduchou věc, jako je první osoba, nezná. **
|
0
před 7 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Ne, nezdá.. mám zajímavé, spíše pěkné sny. 😄
V těch „oponenturách“, v diskuzi, bývá, často „uražené ego“.
vulgarity i nadávky… Domněnky, nelogické dohady. namísto oponování (a
možných, jiných názorů). – osočování odpovídajícího, někdy až
dětinské názory (zřejmě pramenící z neznalostí).
Ale, někdy je tam i trocha vtipu a humoru, projevení souhlasu se
„soukmenovci“ 😁
Nic přece není jen černé, nebo bílé, kdo chce, zahlédne i jinou
barvičku.
|
0
před 7 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
@zjentek
I ty jeden „rýpálku obecný“, vždyť víš, že chybička se někdy
(i ne vlastní vinou), vloudí, že… 🙂
| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1380 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1182 | |
| zjentek | 1175 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |