jirka F

Zdál se vám také někdy tak hrozný sen jako mně dnes v noci?

Zdálo se mě.Jak jsem byl v takové učebně,stěny tam byli tmavé.Atmosféra temnější než je bod mrazu a za stolem seděl silnější pán.Který mě a lidem co byli okolo mě řekl,že musíme odpovědět na čtyři otázky,správně a pokud správně neodpovíme uštkne nás had.Který na nás za oknem čuměl.Otázky ze sna si už nevybavuji,ale jednou jsem odpověděl špatně a otevřelo se samo od sebe okno a had vnikl dovnitř.Šel hned po mně jeho tělo mě obtočilo a já viděl jak už cení své jedovaté špičáky,už stačil jen kousek k tomu aby mě uštknul.Ale najednou had zaúpěl a jeho hlava spadla k zemi.Zachránili mě ty druzí s toho sna.

K otázce:

zdál se vám někdy podobně hrůzostrašný sen?

zdroje: pixabay,můj sen,

Nejlepší odpověď
zjentek

Mně se žádný sen nezdál, protože jsem ze včerejška na dnešek nespal ani minutu. ÚPLNĚK mně to nedovolil. Říjen je nejpříznivější měsíc roku, vlivy se v tomto období umocňují, takže příznivé je pak příznivější než obvykle, jenže vliv úplňku se také umocní a tentokrát byl úplněk mocný tak, že mě to samotnýho překvalipo. Venku bylo takový světlo, že se ve dvě ráno datli sbírat ořechy, což jsem učinil. Úplněk poskytne zvláštní moc. Jako veverka jsem v pyžamu zdolal statný ořešák a třepal a třepal haluzemi. Ani se nedivím, že jsi blouznil a prožil takové psycho… (;

Další odpovědi
Drap

Nic podobného se mě nikdy neudálo.

hapiky

Mě se zdálo, že jsem bohatý továrník. Když jsem se vzbudil, stál mi jenom komín!

Kepler

No jéje! Jak říkal Werich, Boris Godunov se mi nezdál, zato různá kataklyzmata poměrně často. Nestvůrně velká kosmická loď havaruje vedle našeho baráku, koukám na hvězdy a najednou začínají jedna po druhé zhasínat a vše končí ohnivým vodopádem z vesmíru. Jednou se mi dokonce zdálo jak mi slavnostně předávají rudou knížku, brrr. Samou hrůzou jsem se vzbudil a musel si dát dva panáky, abych zase usnul.

Rokio

Jednou se mi zdálo, že jsem byl mučen. Tu bolest jsem v tom snu cítil. Po probuzení mě nic nebolelo.

Arne1

nějaká hrůza se mi zdála ale už si to naštěstí nepamatuju. To asi ten úplněk.