Avatar uživatele
jirka F

Zdál se vám také někdy tak hrozný sen jako mně dnes v noci?

Zdálo se mě.Jak jsem byl v takové učebně,stěny tam byli tmavé.Atmosféra temnější než je bod mrazu a za stolem seděl silnější pán.Který mě a lidem co byli okolo mě řekl,že musíme odpovědět na čtyři otázky,správně a pokud správně neodpovíme uštkne nás had.Který na nás za oknem čuměl.Otázky ze sna si už nevybavuji,ale jednou jsem odpověděl špatně a otevřelo se samo od sebe okno a had vnikl dovnitř.Šel hned po mně jeho tělo mě obtočilo a já viděl jak už cení své jedovaté špičáky,už stačil jen kousek k tomu aby mě uštknul.Ale najednou had zaúpěl a jeho hlava spadla k zemi.Zachránili mě ty druzí s toho sna.

K otázce:

zdál se vám někdy podobně hrůzostrašný sen?

zdroje: pixabay,můj sen,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Mně se žádný sen nezdál, protože jsem ze včerejška na dnešek nespal ani minutu. ÚPLNĚK mně to nedovolil. Říjen je nejpříznivější měsíc roku, vlivy se v tomto období umocňují, takže příznivé je pak příznivější než obvykle, jenže vliv úplňku se také umocní a tentokrát byl úplněk mocný tak, že mě to samotnýho překvalipo. Venku bylo takový světlo, že se ve dvě ráno datli sbírat ořechy, což jsem učinil. Úplněk poskytne zvláštní moc. Jako veverka jsem v pyžamu zdolal statný ořešák a třepal a třepal haluzemi. Ani se nedivím, že jsi blouznil a prožil takové psycho… (;

Upravil/a: zjentek

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nic podobného se mě nikdy neudálo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Mě se zdálo, že jsem bohatý továrník. Když jsem se vzbudil, stál mi jenom komín!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

No jéje! Jak říkal Werich, Boris Godunov se mi nezdál, zato různá kataklyzmata poměrně často. Nestvůrně velká kosmická loď havaruje vedle našeho baráku, koukám na hvězdy a najednou začínají jedna po druhé zhasínat a vše končí ohnivým vodopádem z vesmíru. Jednou se mi dokonce zdálo jak mi slavnostně předávají rudou knížku, brrr. Samou hrůzou jsem se vzbudil a musel si dát dva panáky, abych zase usnul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Jednou se mi zdálo, že jsem byl mučen. Tu bolest jsem v tom snu cítil. Po probuzení mě nic nebolelo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

nějaká hrůza se mi zdála ale už si to naštěstí nepamatuju. To asi ten úplněk.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek