Fienir

Zdál se Vam podobny typ snů?

Popisu situaci: Bavil jsem se s jedním člověkem a ten mi řekl že už byl volit. Tak ja mu říkam, že to je pitomost, protože volby ještě nebyly, že bud kecy blbosti nebo jsme ve snu. V tom momente všechno ztmavlo a ja se probudil. Jenže ne probudil. Byl to opet sen, ale už takový živější a mel jsem jaksi i jasnější mysl (jakoby probuzeny bdely). Dalo se trochu měnit i prostředí a dej toho snu.

Pak jsem se probudil, ale zas to byl sen, tak jsem si poručil další probuzení. To už se povedlo.
Doplňuji:
Než jsem šel spát, tak jsem si o lucidních snech četl. Ale podle jejich popisů můžou ten sen měnit celý, mě to šlo jen dost omezeně.

Nejlepší odpověď
Funna

a nedíval jsi se předtím na film Počátek?…popsal jsi částečně jeho scénář .-)))

Další odpovědi
kelley

Jo, tomu se říká „lucidní snění“.
Doplňuji:
Každý to má trochu jinak. I když sen šel měnit jen omezeně a uvědomil sis přitom, že jsi ve snu, pak to byl lucidní sen. Mně už se to teď moc nestává, nejčastěji to bývalo v dětství nebo v pubertě. Nejlepší byly ty „lítací“ 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Lu­cidn%C3%AD_sn%C­4%9Bn%C3%AD

Dochy

Jednou jsem tak něco dělal, nepamatuju si co, ale pak jsem si uvědomil, že jsem ve snu a měl bych se vzbudit, tak jsem se vzbudil. Ale uvědomil jsem si že stále spím a měl bych se vzbudit, tak jsem se vzbudil… Ani nevím kolikrát. To probouzení bylo vždy stejné…