Anonym012

Proč se mi zdají sny o bývalkách?

Zdají se mi sny o bývalkách, proč?

Ze se ke me chteji vratit a zda se mi to obcas furt do kola. Porad na stejne tema. Dnes to byl sen zas o jiny byvalce. Pri tom na ne nemyslim a pritelkyni mam.

Odpovědi
marci1

Význam snu o bývalkách: ve vzpomínkách si udělejte občas úklid: vymeťte zbytečné, spalte chmurné, oprašte příjemné a vyleštěte radostné zážitky své minulosti. 🙂

https://www.snar­.cz/vyklad/?qr=b%F­Dval%FD+partner

autacek

Zkus si prolistovat své předchozí dotazy a myslím, že příčinu toho, co se ti honí v noci v hlavě, snadno odhalíš.

miroslav.bk

Zkus projit par odkazu na dane tema, treba najdes odpoved na svoji otazku..

https://www.go­ogle.cz/m?q=snar­+byvala+partner­ka&client=ms-opera-mobile&channel=new&es­pv=1

dubraro

Zaťaly ti drápky do srdce. Časem se to zmírní, jizvy zůstanou.

anonym

Opravdu čekáš že ti tu kdokoliv odpoví na otázku proč se ti zdá nějaký sen ? 🙂 Nepřijde ti to samotnému trochu mimo chtít takovou odpověď od někoho kdo o tobě absolutně nic neví ?

No ale budiž pokud chceš nějakou odpověď vycucanou z prstu. Protože tě štve jakým způsobem ti dali kopačky a tvé ego to dodnes neumí rozchodit zdá se ti o tom jak za tebou lezou po čtyřech a prstíčkem hrabou abys je vzal zpět … nebo je to úplně jinak, jak to můžeme vědět ?