Avatar uživatele
terry

Zdá se vám trest přiměřený?

http://www.no­vinky.cz/krimi/282594-matka-mucila-syna-lamala-mu-prsty-a-kousala-ho-od-soudu-odesla-s-podminkou.html
Doplňuji:
Jsem ráda, že jsme stejného názoru.
Ad balca – to by bylo mírné. Ani by nepoznala, jak ublížila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, tom004, anonym, VanEgg před 4194 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Je to k pláči. za tohle bych oné matce udělil doživotní nucené práce. Je tu hnus, nechápu, jak se takhle může chovat matka ke svému dítěti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Podle informací ve článku rozhodně NE, je příliš mírný. Skutečnosti ale neznám a možná (v lepším případě) je neznal ani soud, snad proto takový rozsudek.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

za takovou krutost bych dávala doživotí,nikdy nepochopím jak může někdo ublížit dítěti a ještě být nazývána matkou,je to urážka nás ostatních které máme své děti rády a snažíme se pro ně udělat to nejlepší,když bude náš právní systém takto lakscní tak chudáci děti,takových zrůd pak jen přibyde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nepřísluší mi kritizovat rozhodnutí nezávislého soudu. Já bych takové „matce“ odebrala dítě a umístila ho do fungující profesionální pěstounské péče do té doby, než se „matka“ vrátí ze soudně nařízeného ústavního léčení. Častý přístup naší policie a soudů, který spočívá v „nekonání a netrestání“, dokud se OPRAVDU něco nestane, mi jde na nervy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nevím. Neznám podrobnosti. Vím ale že se trestání dětí neúměrně zveličuje.
Ony se za to potom společnosti odvděčují !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VanEgg

Tento trest není přiměřený měla by dostat 20 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Přiměřený trest by byl ten, kdy by si takováhle „matka“ vytrpěla to, co působila svému dítěti. Je jedno, že byla pod vlivem léků nebo alkoholu. Kdo nezvládá pití, tak pít nemá. Hrozilo jí až dvanáct let a dostala podmínku… To paní soudkyně „musela“ zřejmě uvěřit tomu, že pro týrané dítě je lepší takováhle matka, než ústavní péče. Tak takovou soudkyni bych také ráda viděla, jak by se jí líbilo podobné zacházení.
Matka, která ubližuje svému dítěti, je zrůda. Nechat dítě v její péči je obrovské riziko a v případě jejího dalšího selhání by měla být za svůj chybný rozsudek potrestána i soudkyně.
Už jsem tu mnohokrát psala, že nejsme právní stát. Toto je toho dalším příkladem. Právo má slabé a bezbranné hájit. Je snad třeba něco k takovému rozsudku dodat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bohužel mi nepřísluší komentovat rozhodnutí nezávislého soudu, ale spokojený nejsem. Jelikož zde není dovoleno nadávat, zdržím se komentáře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

trest by byla kulka ráže 9mm do spánku :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jenom pro doplnění.
Ta soudkyně se jmenoval Mráka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Mě také nepřísluší komentovat rozhodnodnutí nezávislého soudu,ale stejně to udělám:Více takových soud©ů jako jsou oni a brzo bude moci takhle vychovávat děti i ta nejhorší matka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek