gecco

Zdá se vám to vtipné/veselé? – odkaz v těle dotazu…

www.videomat.sk/ma­lo-spanku/
___
Mně jo, nedostatek spánku může přivodit neuvěřitelně humorné situace…
😉

Nejlepší odpověď
redy

Mě se moc líbí – odkaz v těle 🙂

Taky jsem ráda, že čaj nepiju 🙂

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ano, já se směju :D

briketka10

Jéje tak to jsem se vážně zasmála.
Mě by se to stát nemohlo i když jsem
nevyspalá, tak vím co si do hrnku
dávám a tampony už dáávno nepoužívám 😁

orwell

Vtipné se to může zdát, ale přešla mě chuť na čaj. Jinak souhlasím s názorem, že nedostatek spánku může přivodit neuvěřitelně humorné situace. Například skončit s autem v poli na střeše…

klumprt

Jó, kafe je kafe. 🙂

led

Mne sa to stať nemôže!

Sáčok s čajom roztrhnem a čaj vysypem do hrnčeka… dobre teda, priznávam, niekedy do hrnčeka nalejem vodu a čaj nasypem do prázdneho „plecháčka“ :(
ale po prvom napití (horúcej vody) na chybu prídem…

quentos

Mně jo, být žena, tak už by se mi to určitě stalo několikrát…

orwell

gecco – já rovněž předpokládám, že tampón byl nepoužitý 🙂, ale když vytřu v kuchyni pánev toaletním papírem (rovněž nepoužitým) místo papírovou utěrkou, vytváří to takový zvláštní dojem…, ale vychází to levněji.
No a toho spánkového deficitu jsem si v životě užil až, až, ale nepamatuji si ani na jednu humornou situaci (kromě žaludečních vředů), kterou by mně přivodil. Dva moji bývalí kolegové takto zrušili auta, naštěstí z toho vyvázli bez vážnější újmy. Kdysi jsem vstával kvůli dojíždění do práce v 04:00, v případě posunu na letní čas vlastně ve 03.00 „přírodního času“ a byl to děs. Nedostatek spánku je strašná věc!

gecco

Orwell – k ´poslední větě´ – je, člověk je jako ´zombie´…

gecco

Redy – v těle otázky…
😉
Jinak bych si snad ani nedovolil…
;-DD

redy

🙂

gecco

Orwell – no, pokud to byl tampon nepoužitý (podle videa, pravděpodobně, ano), nic nehrozí, pít teplou vodu není škodlivé…
😉
To auto na střeše je horší (a pole považuju v takovém případě za vysloveně pozitivní dopadovou plochu)…
😉
___
Ne, měl jsem na mysli třeba takovou situaci, když si chceš ponoráčkem v plecháčku uvařit čaj/kafe, ponorák zapneš – ale do plecháčku nenaleješ vodu (to jsem zažil – jen jako divák)…
😉