aramah

Zdá se vám tento zbůsob léta šťastným?

Nemyslím na onu slavnou Vančurovou větu Antonína Důry z Rozmarného léta.(Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným). A vám?

Nejlepší odpověď
dudu

Děkuji za optání, ale jo. Letos jsme s manželkou poprvé v roli penzistů juniorů, střídáme pobyty ve městě a na venkově, zdraví nám slouží, důchod chodí. Děti od nás bydlí v ideální vzdálenosti, díky čemuž občas hlídáme a moc rádi rozmazlujeme vnoučata.
Když se doma někdy zajiskří, rychle sednu na svého draka Jawa 20, zajedu na známá místa, kochám se a rozjímám a vyčkám až poklesne pnutí. Na podzim tradičně zajedeme někam k moři. No prostě nemá to chybu a doufáme, že to tak ještě dlouho vydrží.

Další odpovědi
BEAES

Mně to začalo vyhovovat až tento týden, teploty kol.25 stupňů mi vyhovují.

anonym

Pro nasi rodinu je toto leto velmi stastne,prichod nasi vnucky Elisky mi svet tak nejak zkrasnel.

panenka

Mě aramah ano mám ráda cestování a toto léto hodně cestuji jak služebně tak soukromě takže ano tohle léto je pro mě hezké a štastné.

led

VĎaka horúčavám a dažďom som si aspoň mohla prečítať kníhy

Michal

Každý den, kdy bylo teplo, byl pro mne štˇastným dnem.

martina1

No,ani nevím jak mé léto nejlépe vystihnout.Nemůžu s dětmi na výlety,na které jsme se celá rodina těšili.Doma funguji na 50%,berle mi ničí snad celou pohybovou soustavu.Na sluníčku a v těch vedrech mi otéká a bolí noha.Aby toho nebylo málo,tak mi minulou středu rvali v Jilemnici 2h zub a pak další 2h na stomatochirurgii v Hradci.Ale dnešek byl pěkný.Chádek,pří­jemná návštěva a poprvé jsem užvýkala šunkafleky.Jestli může být ještě horší léto,tak to nechci ani vědět:-(