Avatar uživatele
aramah

Zdá se vám tento zbůsob léta šťastným?

Nemyslím na onu slavnou Vančurovou větu Antonína Důry z Rozmarného léta.(Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným). A vám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, panenka, Jahoda, karbo před 5020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Děkuji za optání, ale jo. Letos jsme s manželkou poprvé v roli penzistů juniorů, střídáme pobyty ve městě a na venkově, zdraví nám slouží, důchod chodí. Děti od nás bydlí v ideální vzdálenosti, díky čemuž občas hlídáme a moc rádi rozmazlujeme vnoučata.
Když se doma někdy zajiskří, rychle sednu na svého draka Jawa 20, zajedu na známá místa, kochám se a rozjímám a vyčkám až poklesne pnutí. Na podzim tradičně zajedeme někam k moři. No prostě nemá to chybu a doufáme, že to tak ještě dlouho vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Mně to začalo vyhovovat až tento týden, teploty kol.25 stupňů mi vyhovují.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pro nasi rodinu je toto leto velmi stastne,prichod nasi vnucky Elisky mi svet tak nejak zkrasnel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě aramah ano mám ráda cestování a toto léto hodně cestuji jak služebně tak soukromě takže ano tohle léto je pro mě hezké a štastné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

VĎaka horúčavám a dažďom som si aspoň mohla prečítať kníhy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Každý den, kdy bylo teplo, byl pro mne štˇastným dnem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

No,ani nevím jak mé léto nejlépe vystihnout.Nemůžu s dětmi na výlety,na které jsme se celá rodina těšili.Doma funguji na 50%,berle mi ničí snad celou pohybovou soustavu.Na sluníčku a v těch vedrech mi otéká a bolí noha.Aby toho nebylo málo,tak mi minulou středu rvali v Jilemnici 2h zub a pak další 2h na stomatochirurgii v Hradci.Ale dnešek byl pěkný.Chádek,pří­jemná návštěva a poprvé jsem užvýkala šunkafleky.Jestli může být ještě horší léto,tak to nechci ani vědět:-(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek