zvědavec_13

Zdá se vám spravedlivé, aby se např. vstupné lišilo podle výšky postavy?

Je spravedlivé, aby se např. vstupné dělilo podle výšky?
Př.: Děti do 150 cm jsou děti, nad 150 cm dospělí…
Co si myslíte? Vždyť růst je u všech jiný. Někdo bude mít 150 cm třeba ve třinácti, někdo již v devíti! A proč zrovna 150 cm???

Nejlepší odpověď
Dochy

A zdá se Ti spravedlivé dělit vstupné podle věku? Dyť kolikrát i dítě zabere víc místa než dospělý.

Další odpovědi
Drap

Pokud neni jednotné vstupné, a to taky neni zrovna spravedlivé, můžeš dělit jak chceš a podle čeho chceš, nikdy to nebude zcela spravedlivé.

pucipuci

Tak tohle dělení mi vadí akorát u vánočních stromků.