Miroslavst

Zdá se to jen mě nebo i vám?

Zdá se to jen mě, že je tu nějak přematováno? Nebo máte pocit ten stejný?

Nejlepší odpověď
kropitko

Miroslave jde po Tobě, bacha!!! ddd to chce trpělivost,klid,no­hy v teple…znáš to,tak třeba to chce podrobný návod od A-Z…jinak nevím. Mimochodem od toho tu jsi ,Nééé

Další odpovědi
mosoj

Chandler : Vypadá to že největšího frajera děláš Ty.

matymaty

Jmenuje se to tu ODPOVĚDI.cz .. takže zřejmě není zločin se zeptat.Navíc jste mi pane Miroslavest poslal email ohledně mého problému a dole bylo dále?Z toho jsem pochopil,že se můžu ještě zeptat na něco,co mi není jasný.Ale když je to takovej problém,tak se omlouvam.Na nic se už ptát nebudu ..

vecernice

Zatím to není tak hrozný,ale snad z nás v budoucnu nebudou taky závisláci…

Chandler

Když se ti tu nelbí, tak zalez frajere.