Nela56

Zdá se mi to, nebo už tuto stránku nenavštěvuje uživatel jsemjá?

Má tento uživatel novou identitu, nebo tuto stránku úplně přestal navštěvovat ?

Nikoliv jsemja, ale jsemjá.

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě sem nechodí. Ale zda má jinou identitu, nevím.

Pokud se na něho ptáte,. zřejmě jste četla jeho odpovědi, diskuzní příspěvky, takže se podívejte na jeho profil.

Mám dojem, že zde byl nespokojený.

--
Něco jsem hledala a narazila na jeho profil jsemjá. Pročtěte si jeho diskuzi, odpovědi atd. Naposledy zde byl před 80 dny

https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/83560

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.