Avatar uživatele
Nela56

Zdá se mi to, nebo od začátku října zde přibyla spousta nových ,,členů" ?

Přibližně od srpna jsem zde přestala chodit tak výrazně, jako dříve, občas jsem nakoukla, ale opravdu minimálně. Zdálo se mi, že i otázky zde občas byly pokládány jen proto, aby dotyčný nasbíral body, taky začalo září, škola a bylo méně volného času, než při volnu, které od března bylo. Každopádně dnes jsem zde po dlouhé době nakoukla a zdá se mi, že je zde výrazně více lidí, ještě jsem se nekoukala, zda odpovídají, ale rozhodně přibývají otázky od nováčků. Myslíte, že na to má vliv opět toto koronavirové ,,volno" ? A přibývá zde i více otázek na školu dětí, které si neví rady ? Píší zde i mladší děti ? Já osobně například tuto a ještě jednu podobnou stránku našla právě díky březnové distanční výuce.

Zajímavá 0 před 1252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Ne, nepřibylo. Ano, zdá se ti to. Stále stejní lidé pod jinými nicky, tak to tady chodí. Jde o místní folklór. Léta v tom jede všudypřítomná ynteligence (zdejší mafie). Upřímná otázka si žádá upřímnou odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mr. Marek

Obecně dnešní situace nahrává tomu, že se lidi ,,setkávají" na poradnách nebo diskuzních fórech. Je to koneckonců sociální kontakt. Nováčci nejsou jen nyní.

Upravil/a: Mr. Marek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nela56

@Mr. Marek : Jistě, nováčci nejsou jen nyní, ale ted jich je určitě mnohem více, zdálo se mi, že ještě před pár měsíci, zde odpovídali stále ti stejní lide, což je samozřejmě skvěle, často mi jejich rady pomohly, ale i nováčci jsou přínosní :) Snad :D

před 1252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@Neli: to víš, prázdniny, dovolený, sluníčko, okurková sezóna >>> to skončilo, a přišla nuda virusová karanténní (co chceš dělat venku, když je tam buď mlha, déšť nebo tma) …

před 1252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mr. Marek

Nemohu moc posoudit. Mně přijde, že zde moc různých uživatelů (stálých) není. Ale jak říkám, dnešní situace tomu dost nahrávala, že přijde vlna nových uživatelů.

před 1252 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek