bolak

Zdá se mi to nebo jsou odpovědi o hodně rychlejší než byly před 10ti dny?

Mně to lítá jak koketa.

Nejlepší odpověď
annas

Mám opačnou zkušenost. Vkládala jsem odpověď na FF v Karlových Varech. Čekala jsem dlouho, domnívala jsem se, že se otázka neodešle. Naštěstí se tak nestalo. Vteřiny jsem nepočítala. Ale určitě déle než obvykle.

Další odpovědi
lukas.zmizik

že jako ten automat, co odpovídá na otázky jako zrychlil ?

bolak

lukas.zmizik: myslíš Drapa? :)) né já myslim že když sem tu byl naposled, a kliknul jsem na odeslání odpovědi, tak to trvalo cca 5 vteřin než se to odkliklo, a teď je to na to ta ta, nebo se mi to jenom zdá?

annas

Já mám dnes opačnou zkušenost. Vkládala jsem odpověď na FFP v Karlových Varech, čekala jsem dlouho. Veřiny jsem nepočítala. Už jsem myslela, že budu muset psát znova. 🙂

bolak

ty musíš bejt vždycky něco extra ;)

annas

Taková jsem já:-))