Zacheus

Zcizili jste někdy něco?

Odpovědi
Pepa25

Zcizení je pozbytí vlastnického práva k nějaké věci. Takže ano – už jsou daroval či prodal spoustu věcí.

petrkonvicny

Když jsem byl hodně malý (školní věk, 1. stupeň ZŠ), při čekání na zastávce autobusu jsem vytáhl z vrchní části odpadkového koše ještě hořící/doutnající, málo použitou cigaretu, abych ji posléze strčil do kapsy poměrně běžné hrubší bundy, odnesl k návštěvě a až tam (v interiéru) ji podrobil zkoumání.