dust8

Zčerná nebo vybledne časem od špíny či z častého přecházení korková podlaha?

Odpovědi
Arne1

Korková podlaha chce nalakovat průhledným lakem, jinak odejde velmi brzy. Už si nepamatuju čím jsme to natírali, ale odborníci určitě poradí.

iceT

Kdysi jsem to měla v chodbě bytu, ono to tam bylo, už když jsem se nastěhovala, ale po pár letech to bylo vychozený, vydrolený a absolutně hnusný. Majitel když rekonstruoval, tak zřejmě dost šetřil a na ochranu pozapomněl.

nyjono

Měli jsme ho doma natřený lakem.
Nejhorší je sluníčko. Jinak v pohodě. Ale samozřejmě záleží na kvalitě, tloušťce, ošetření, hodně nebo méně častém používání a jakém používání. Bagančata od hlín a písku jsou větší zátěž než bosá noha nebo bačkora.