Avatar uživatele
L.Knize

Zbytečné a stupidní otázky?

Také vám připadá, že tu jsou čím dál tím víc zbytečné a stupidní otázky na věci, které se učí na základní škole? Připadá mi, že jako národ silně degenerujeme, nebo je to jen lenost tázajících vyhledat si odpověď na netu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, iceT, anonym, anonym, anonym před 4304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Odpoveď byla označena jako užitečná

Je vidět že jsi zde nový. Není to nic nového a ztále to zde osciluje. Někdy více někdy méně. Hodně lidem tu jde o jenom o zábavu. Většina otázek je zde uměle vymyšlena jenom proto aby byla účast. A vždy to byli uživatelé tohoto typu kteří zde dokázali vztahy vyhrotit. Navíc kvalita vymyšlených otázek kopíruje kvalitu tazatele.
A ještě jeden poznatek. Lidé kteří něco znají a nedrží basu s různými fan kluby to zde nemají lehké a dokonce jsou podezřelí z toho že něco ví !?
Na druhé straně se zde vyskytují uživatelé různých úrovní znalostí a je tedy jasné že se zde budou vyskytovat otázky pro druhého směšné. To ale není podle mně na závadu. Je zde ale hodně otázek ne jednoduchých ale trapných.
Odpovědi se jenom tváří že jsou naučný server.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Odpoveď byla označena jako užitečná

A tahle je jaká?

Ono je to dost i tím, že se tu často ptají i ti, kteří jsou na základní škole.
Někdo třeba skutečně neumí zadávat správná klíčová slova, ostatně tento server by měl být i od toho, aby radil – jestli to někomu nevadí a umí to, snad i pomohl vyhledat.
Ano, jsou i líní lidé. A také lidé „nadržení“ na jakoukoli otázku (viz počet odpo na tuto:-))))).
Ale každý má tu možnost vybrat si na co odpoví a co bude ignorovat.
Daleko horší jsou ti, kteří zde některé shazují a ponižují jen za to, že se vůbec dovolil na něco zeptat. Pak je záhodno přemýšlet o tom, kdo je vlastně – o. ř. – (intelektuálně asociální) degenere.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?L.Knize Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak sama se raději nevyjadřuji, protože moje otázky – popřípadě odpovědi – také nejsou zrovna inteligentní. Mě nevadí, na co se lidé ptají, stačí když jsou slušní. A stejně tak ti, co odpovídají.
Doplňuji:
Pokud vím, tak odpovím – nebo vyhledám na internetu. Pokud se mi otázka nelíbí, nebo na ni nedokáži odpovědět, tak nic nepíši. Mě ani nevadí odpovídat na jednoduché otázky a ty ohledně našich zájmů a tak.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je rychlejší se zeptat, než hledat, i když některé otázky jsou fakt dost dobré a těžko se hledá odpověď, pak platí líná huba holé neštěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

tvoje otázka je jedna z těch nejzbytečnějších, jelikož se ptáš na něco, co je očividné a odpověď neni nikomu k ničemu dobrá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

česílko má recht, je časově mnohem míň náročný položit dotaz, jít do hospody a druhej den projet během minuty všechny odpovědi, než hledat desítky minut na netu, ke nakonec nemusíš najít ani zholaprd.

A pokud jde o ty stupidní otázky, nikdo tě přece nenutí na ně odpovídat. Je mnohem výhodnější to zběžně prolítnout, dát oči vsloup a jet dál, ale někteří prostě rádi poučujou, rejpou a urážej ostatní a tak jim to nedá a i když tím vlastně jen ztrácejí svůj vlatní čas, stojí jim to za to, vlízt do něčí otázky a kritizovat ji i toho co se ptal, případně říct mu že je postiženej a že by měl dostat ban, protože takoví lidé sem nepatří…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano. Takových je tu drtivá většina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Určitě, je to hrozné, já navrhuji aby se to tu cenzurovalo a konečně se nepokládali otázky jako ta vaše :((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Nepřipadá, Bohužel to tak je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je zaujímavé, že so svojimi otázkami ste sa nepozreli do lišty vnútorného vyhľadávanie (žltá lišta vpravo pod nickom), je to lenost, alebo ešte niečo horšie? Je tam dosť odpovedí na vaše tri otázky. Nie je teda táto vaša otázka ´zbytočná a stupídna´?
Doplňuji:
Podľa môjho názoru najpresnejšia odpoveď:

„Na druhé straně se zde vyskytují uživatelé různých úrovní znalostí a je tedy jasné že se zde budou vyskytovat otázky pro druhého směšné. To ale není podle mně na závadu.“ Mosoj…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Třeba zadává do Google moc obecné klíčové slovo na které se mu hodí moc odkazů a prvbí 10 není zrovan relevantních a pak hledat už člověka otráví.

Ona odpověď může poskytnout i jiný náhled na věc.

Bohužel dost čatso různé „poznámky“ pod čarou se tu mažou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Podle mého jde pouze o body.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek