mike beneš

Zbytečná ztráta baterie. Jak to?

Proč když přes noc na svém samsungu galaxy young zapnu režim letadlo, vypnu gps, wifi zvuk a vvše co se dá, snížím jas na minimum, tak se mobil stejně přes noc vybije o patnáct procent? Na svém drivejsim mobilu se 15 procent vybilo při normalnim pouzivani za celý den.

Odpovědi
Gurman1

Ahoj, u některých samsungů zlobí, že se při nečinnosti nepřepne do „deep sleep“, takže procesor pořád běží na 250MHz a to vybíjí baterku. Jako první pomoc bych doporučil obnovit tovrní nastavení a když to nepomůže, tak nahrát Custom ROM.

MrnousakCZE

možná si tam ještě něco nevypnul, nebo já nevim, jestli ti to tak vadí tak ten mobil na noc vypni nebo dej do nabíječky

pmmucha

A vypinas aplikace ? Prostredni tlacitko podrzet a okna aplikaci pretahnout do boku.