Shady

zbrojní průkaz a policie

Musí člověk dopodrobna vysvětlovat proč potřebuje zbraň?Když to chci na sportovní střelbu a sebeobranu, je třeba ještě něco víc mluvit?

Odpovědi
zjentek

řidičák na bouchačku ti za prachy vystaví každý jouda, který na to má oprávnění. Bbouchačku ti pak za prachy prodá každý jouda, který má na to oprávnění. K čemu potřebuješ ty policajty?

zzzzz

Ne nic nevysvětluješ, zajdeš si k lékaři, ten ti dá potvrzení pro zbrojní průkaz stojí cca 500kč, pak zajdeš na střelnici, tam se dohodneš, na kurzu, naučí tě teorii (ta je hodně složitá, je to spousta §), také tě naučí střílet, rozebrat, složit a vyčistit zbraň. Pak se přihlásíš na zkoušky. Pokud je úspěšně složíš, tak zajdeš na policii a požádáš si o vydání ZP. Já mám všechny skupiny. Doporučuji ti nedělat si jen ty dvě, sport a sebeobrana. Do budoucna se má změnit zákon a je dobré mít to i na dlouhé zbraně.
Zkoušky jsou stejné u všech skupin, akorát pokud jich děláš víc, je terč dál. Trefí ho i slepý, je to velký terč. Nemusíš trefit úplný střed.

Reezo

Já jsem dělal u policie a nikdo se mě neptal 🙂 . Myslím, že v normálním životě to taky nemusíš zdůvodňovat. Maximálně bych řekl pro sportovní účely a ochranu zdraví a majetku.