Avatar uživatele
Shady

zbrojní průkaz a policie

Musí člověk dopodrobna vysvětlovat proč potřebuje zbraň?Když to chci na sportovní střelbu a sebeobranu, je třeba ještě něco víc mluvit?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3837 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

řidičák na bouchačku ti za prachy vystaví každý jouda, který na to má oprávnění. Bbouchačku ti pak za prachy prodá každý jouda, který má na to oprávnění. K čemu potřebuješ ty policajty?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Ne nic nevysvětluješ, zajdeš si k lékaři, ten ti dá potvrzení pro zbrojní průkaz stojí cca 500kč, pak zajdeš na střelnici, tam se dohodneš, na kurzu, naučí tě teorii (ta je hodně složitá, je to spousta §), také tě naučí střílet, rozebrat, složit a vyčistit zbraň. Pak se přihlásíš na zkoušky. Pokud je úspěšně složíš, tak zajdeš na policii a požádáš si o vydání ZP. Já mám všechny skupiny. Doporučuji ti nedělat si jen ty dvě, sport a sebeobrana. Do budoucna se má změnit zákon a je dobré mít to i na dlouhé zbraně.
Zkoušky jsou stejné u všech skupin, akorát pokud jich děláš víc, je terč dál. Trefí ho i slepý, je to velký terč. Nemusíš trefit úplný střed.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Já jsem dělal u policie a nikdo se mě neptal 🙂 . Myslím, že v normálním životě to taky nemusíš zdůvodňovat. Maximálně bych řekl pro sportovní účely a ochranu zdraví a majetku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek