Bonny93

Zbrojní Průkaz

Podal jsem si žádost k odborné způsobilosti k vydání zbrojního průkazu, dělal jsem zkoušky ale z odborné části jsem neuspěl, chtěl bych se zeptjat jestli u opravných zkoušek budu muset znovu hradit poplatek střelnici a komiśaři ?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano.

Další odpovědi
ladaadal

Myslíš, že ti střelnice bude k dispozici, dokud to neuděláš? To by asi pěkně prodělali. A komisař to samý, co příchod, to platba.

Blíža

Budeš muset protože Inspitace České Zbrojní Vlády nařídila, aby každě druhé zkoušení bylo placeno