Hnus

Zboží na dobírku, (Avízo) co když mi místo mobilu pošle třeba brambor? Mohu se nějak bránit?

Nejlepší odpověď
Drap

V takovémto případě se doporučuje zaplacenou dobírku rozbalit na poště před poštovním úředníkem. Pokud neobsahuje deklarované zboží, udělat o otevření balíku zápis a podat trestní oznámení. Jedině takto lze prokázat, že zásilka neobsahovala to co má.

Další odpovědi
honza19hk

otevřít na poště před poš´tákem nebo při předání třeba firmou PPL.,udělat zápis,zboží nepřevzít a poslat zpátky.Můžeš udělat fotodokumentaci , a podat trestní oznámní pro podvod.