alexandra

Zbláznil se mi netbook,co s tím?

Mám problém s netbookem.Za prvé mi tam pořád naskakuje nějaký vir,který dáván pořád do truhly a příště mi to hlásí znovu.Ale co je nejhorší,tak mi to najednou začalo hlásit,že IP adresa koliduje s jiným systémem v síti.Nechápu to a ještě k tomu se nemůžu dostat na internet.Máme ještě jeden počítač a Notebook a tam je vše v pořádku.Co s tím?

Nejlepší odpověď
Adlim

Seriozní odpověď:ty problémy Vám dělá patrně ten neustále vyskakující vir,pokud máte antivir,jako,že ano,když uvádíte,že ho neustále strkáte do truhly,vir se spouští okamžitě při startu systému,proto je třeba pustit PC v:nouzovém režimu,

Chcete-li použít některou možnost nouzového spuštění, postupujte takto:
Restartujte počítač a při jeho spouštění podržte stisknutou klávesu F8. U počítače, který je nakonfigurován ke spouštění s více operačními systémy, můžete klávesu F8 stisknout, když se zobrazí nabídka pro výběr operačního systému.
Zobrazí se nabídka Upřesnit možnosti spuštění systému Windows. Vyberte některou možnost a stiskněte klávesu ENTER.
Zobrazí se nabídka Vyberte operační systém, který chcete spustit, a dole se modře zobrazí název zvoleného nouzového režimu (například Stav nouze). Vyberte operační systém, který chcete spustit, a stiskněte klávesu ENTER.
V tomto nouzovém režimu dejte antivirem promazat celý PC a restartujte,mělo by to pomoci.

Další odpovědi
tyrox

Vím ,že to není zcela řešení ale pokud Vám počítač takto zlobí tak si vypalte,kupte nebo najděte kill disk a celý windows smažte a přeinstalujte s CD na windows a příště se lépe zabezpečte :) Pokud samozřejmě tam máte nějaké data tak se dá zaplatit programator který z disku data vytahne ale za velké peníze,ještě by se dal netbook zachránit pokud máte tam 2 disky jeden bude zvirovaný ale druhý by nemusel takže se přepněte na ten druhý disk a snažte se to smazat jinak už nepomůžu.

alexandra

Tam se půjdu asi přihlásit já,a to brzy.Myslíš,že mě tam pustí k počítači???

Miroslavst

Určitě pustí ale na vycházku raději na, abys mě nezabila :D

alexandra

Miroslave,kde je ta Tvoje odpověď?Já jsem se teprve teď chtěla podívat na ten odkaz z toho blázince,co to vůbec bylo,a už to tady není.Já se z toho fakt asi zblázním.A teď ani nevím kam jít.