Avatar uživatele
devi344

Zbavit svého postižení ?

Myslíte si že se medicína bude vyvíjet tak že může lidi zbavit svého postižení. Je mi 15 let a mám do budoucna hodně plánů ale protože mam zdeformovanou levou ruku(dva prsty) tak by se mi ty sny rozplynuli. Chtěl bych založit rodinu, najít pravou lásku a mít děti atd. Normálně by to šlo ale zkuste v dnešním světě hledat pochopení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tencosepta před 3588 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tencosepta

Odpoveď byla označena jako užitečná

Rodinu a děti je nejlepší mít s někým, kdo má pochopení. Dobří lidé ještě nevymřeli, takže nezoufej :) Navíc zdeformovaná ruka není pro některé lidi taková překážka. Pravděpodobně budeš žít s člověkem, který je krásný na duši, což je to největší štěstí, které tě může potkat :)

K otázce – jde o to, jaké to postižení je. Přioperovat člověku nohy je něco jiného než přioperovat prst. Ale časem to půjde. Takže nezoufej a užívej si léta :)
Doplňuji:

  • Nejlepší preventivní lék na postižení je si ho nevšímat. Když přijdeš do společnosti a bude z tebe překypovat optimismus, tak tě si nějaké deformované ruky nikdo všímat nebude a nikdo (kromě škarohlídů) tě nebude brát jako divného člověka, spíš naopak :)

Upravil/a: tencosepta

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?devi344 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

No a operativně to řešit nepůjde? Co na to doktoři?
Jinak dva prsty, to nic není, v dospělosti to už jako takový hendikep vnímat nebudeš. Když vidíš třeba mladýho Klause a jeho křivou hubu a stejně si klofnul mladou čubičku, tak co, aspoň je vidět, že to zbytečně moc řešíš, o tomhle to není. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

a čo keď vaše detibudú mať tú deformácu tiež?
a ich potomkovia?

nie ste tak trocha (teda trocha dosť) egoista?

keď takto budeme pokračovať ďalej, vaša deformácia (a mnoho iných) sa stane normou a (dnes) normálny človek bude rarita.

vaša túžba po rodine a deťoch je síce pochopiteľná, ale nezodpovedná – voči sebe, tým deťom, spoločnosti, ľudstvu.

nie som zlý, som realista.

:-Q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
da ny

Nestihla jsem včas odpověď:)
Mnohem horší a tragičtější je „deformovaný“ charakter!
Bude to možná trochu složitější v dnešním světě, ale jistě se najde ta pravá. Ženy tolik neřeší tělesnou krásu a netouží po dokonalosti, jakomnozí muži 🙂.
Odpouštějí fyzickou nedokonalost.
Pro funkční vztah a spokojenost v něm jsou důležité spíše povahové rysy, charakter, tolerance, spolehlivost a opora, city, nesobeckost atd.
Přeji hodně štěstí!

před 3587 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek