odpovezhned

Zazpíval si vůbec dneska někdo s tím Svěrákem?

Proslov jako Gustav Husák, sundaná rouška (zřejmě kvůli mizerné artikulaci) a výběr písně, která se zrovna dneska vůbec nehodila (4 mrtví)

Nejlepší odpověď
Kepler

Nezpíval a neslyšel, i když jsem sám předevčírem na to upozorňoval, že to bude. Opravdu není nutno, aby bylo přímo veselo. Bylo to míněno jako pozvednutí blbé nálady mezi lidmi. Moc se mi líbí, jak je většina lidí disciplinovaná a jak si navzájem pomáhají. Nemusí být přímo smutno. Denně umírají jen v ČR desítky lidí z jiných důvodů a nikdo kvůli tomu nepláče.

Další odpovědi
Edison

Díval ses na bednu? Díval ses kolem sebe? Jakej proslov máš na mysli? Myslíš, že když někdo mluvi na skype kameru, že musí mít roušku?

A že mrtví? Máš dost špatná čísla… Lidi dycky umírali, umíraj a umírat budou. To už je koloběh života, jestli sis toho nevšiml. Když ne na covida, tak třeba na silnici. Nebo na raka. Nebo jen sešlostí věkem. A rozhodně to nejsou 4 za den!!

aliendrone

Heh? Proč bych měl zpívat, natož se Svěrákem? Já si nezpívám ani u svěráku – a to pro větší blaho a ZDRAVÍ lidí. No, občas jo, když se mimořádně daří. ;) Ale napřed se ujistím, že nikdo není v doslechu, bo by asi všici co nestačili zdrhnout UMŘELI na ten zážitek. ;) :D :D

anonym

naopak to považuji za velmi příhodnou aktivitu a typickou Svěrákovinu, sice jsem si nezazpíval, ale i tak to udělalo vnitřně radost a děti z toho byly nadšené.

Co se mi naopak dost protiví jsou lidé, kteří i na něco tak neškodného začnou okamžitě nadávat a kritizovat – lidi s duší zapšklých bačkor. Pokud je tahle píseň vykolejila a naštvala, pak já říkám: dobře.

jáára

Já poslouchám ČRo běžně, tak jo, zazpíval v zaměstnání. Ještě mám co dělat.

Gus_Fring

Já ano. To, že Ti není sympatický projev pana Svěráka nebo snad on sám, neznamená, že se bude takto dalším jevit tento český génius.

Mimochodem, to snad lidé neumírají vůbec, vyjma dnešku? Nebo pan Svěrák měl cestovat časem, aby to zjistil, že dnes zemřou lidé, kteří budou mít koronavirus?

briketka10

U nás není rozhlas slyšet..tákže nezazpívala :(

Ahá ono to bylo v Českým rozhlase jako takovým?
a já trubka myslela, že to budou hrát ve všech městech
a vesnicích „TY“ sirénový hlásiče to sem to zas zvrtala :)

anonym

briketka10: nezvrtala, opravdu to ve spoustě měst hrály v ulicích i reproduktory výstražného systému, tam kde vůbec fungují a kde jsou na takovou produkci vůbec použitelné. Například Olomouc to pustila do všech téměř dvou tisíc reproduktorů po městě. Naštěstí jsou to už ty nové, kterým je lépe rozumět. S těmi zastaralými co tu byli předtím by se to asi minulo účinkem a to je možná i důvod proč některá města která nemají výstražný systém pro takovou produkci způsobilý to raději nechala jen na Český rozhlas.

Hufnágl

Kepler
Za mně by to byla tvá odpověď na nominaci.

Kepler

Díky!