mosoj

Zazpívá Parkanová ?

Nebo ji imunity nezbaví?

http://www.fa­cebook.com/ho­me.php?#!/pod­porujemejiriho­pospisila
Doplňuji:
http://respek­t.ihned.cz/ko­mentar/c1-56319950-konec-ministra-pospisila

Nejlepší odpověď
anonym

Sice před léty v televiní šou předvedla paní Parkanová, že zpívat docela umí, ale přesto otázkou zůstává, jestli k tomu sama najde dostatečný důvod. Aby to nebyla taková naše princezna Krasomila, která spíš bude reagovat :„Musím? Nic nemusím!!!!“
Spíš si myslím, že naši politici budou muset mít jinou motivaci, aby něco udělali pořádně tak, aby se národ nemusel „třást“, co zase ta uminutá „děcka“ s nemalými platy vymyslí za krávoviny.
Na té naší politické scéně musí být ale slušná hromada hnoje, když z ní lezou ven tak páchnoucí informace, co?

Další odpovědi
anonym

Namísto plytkých dohadů, vždy preferuji strohá fakta.
Takže dle dobře informovaných zdrojů (vč. mého osobního kontaktu), se jeví cca 86% pravděpodobnost pro zbavení imunity.

  1. V imunitním výboru má opozice hlasovací většinu.
  2. Zbytek je jen částečně homogenní, dosud není záruka jednotného postoje.
  3. Pro předejití náznaků, že by chtěli krýt, byť hypotetickou levárnu, začíná převládat mírná převaha pro vydání v duchu alibistického – Ať rozhodne nezávislá justice.

Elk

Nezazpívá!!! Pan dirigent Kalousek ji to nedovolí, protože se mu to nehodí do krámu, kdy on nás okrádá a pak by se ukázalo, že má ve vlastních řadách bordelux.
Kdyby byla Parkanová z VV nebo ČSSD či jiné nekoaliční strany, tak ji chemický náčelník nechá klidně vysublimovat.
…a možná by se zase přišlo i na něci jiného…!!! to předse génius financ nemůže dopustit.