Lul

Zažloutlé bělma, co s tím?

Ráda bych se zeptala, zdali máte někdo problém se zažloutlými bělmy. Já tento problém mám a osobně mi to dost vadí. Doktor mi dělal testy a říkal, že je to způsobeno stresem a žlučí. Ale i když ve stresu příliš nebo vůbec nejsem, má bělma jsou stále zažloutlá a také jsou v nich popraskané červené žilky, které nemizí. Nemáte někdo stejný problém a neznáte nějaké řešení?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zažloutlé bělmo

Zažloutlé bělmo se objevuje obvykle u dvou skupin lidí. První z nich jsou novorozenci, kteří trpí novorozeneckou žloutenkou. Tou druhou jsou potom dospělí lidé trpící jaterním onemocněním, jako je například hepatitidy nebo cirhóza. Zažloutlé bělmo je způsobené přebytkem bilirubinu. Někdy se může zažloutlý odstín objevit i na pokožce, ale není to vždy podmínkou.

Zkus detoxikaci jater,vhodný je ostropestřec mariánský -
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/ostropestrec-mariansky-silybum-marianum.htm

http://www.ces­kaordinace.cz/cer­vene-zilky-v-oku-ckr-1064-7050.html

bolak

nebolí tě břicho?