yeerum

Zážitky blízkosti smrti jaký na to máte názor?

Odpovědi
manon

Takové zážitky člověka můžou změnit. Někdy dochází k zásadní změně priorit, hodnotových měřítek a stylu života. Nejen toho,kdo je v roli postiženého, ale i blízkých. Člověk si naplno uvědomí svoji nicotnost, bezbrannost, bezmocnost.

Nemluvě o dojmech těch, kteří přežili klinickou smrt. Ale to už může být hodně zvláštní a hodně subjektivní.

KdoSiOdJinud

Záleží na povaze, někdo potom zapřemýšlí a uvědomí si rizika, někdo ne :)