Avatar uživatele
Elile

Zažili jste někdy stav nepřítomnosti?

Jako že si najdenou uvědomíte, no jo já vlastně běžim, chodim.. Je tento stav přirozený?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Damiana, briketka10, anonym před 4324 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

ano, při auře, když vím, že by mohl přijít epileptický záchvat a já mám pokyn od lékaře nadýchat se čerstvého vzduchu..
musím se prostě rozdýchat a jsem v pořádku :)
to mám takový stav, že stále ještě vím co se se mnou děje a pak už ne..
tento stav přirozený není, je to aktivita mozkových buňek, které zasáhl náhlý elektrický výboj..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Já jednou pětatřicet minut hledal kšiltovku a když sem to konečně vzdal, tak jdu do chodby, podívám se do zrkadla a koukám že ji mám na hlavě, to se počítá?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

A pak, že nežijeme v Matrixu! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dávajte si pozor. Pre účastníka cestnej premávky (chodec, šofér, cyklista) je takýto stav veľmi nebezpečný, viac sa dozviete v televíznych novinách -zpravodajstvo o nehodách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Elil, Vy tím asi myslíte stav, když se člověk na něco chystá a vůbec nechápe, že najednou to dělá. Vše mezi tou přípravou a tím, co mělo následovat, má jako by vymazáno z paměti. Pokud je to tak, tak je to potlačení všeho nepodstatného do „nevědomí“. Mozek se pevně zafixuje na úkol a vše, co je k jeho splnění třeba, běží naprosto automaticky.
Najednou „procitnete“ a uvědomíte si, že to, co jste se chystala udělat, právě teď děláte.

S menší nebo větší intenzitou se to děje skoro všem lidem. Nebojte se, to není žádná neurologická porucha. Je to jen velikým soustředěním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Vlastní nepřítomnost? Někdy se mi stává, že chci něco udělat a později nevím, jestli jsem to fakt udělala nebo ne. Většinou jde o takové drobné úkony, o kterých člověk moc nepřemýšlí a dělá je automaticky. Ale někdy se nakupí víc věcí najednou, a pak si připadám jak blázen :o)
Doplňuji:
ad led… Někdy se divím, že mě ještě nesrazilo žádné auto. Obšas se mi stává, když mám přejít přechod přes dvouproudovou silnici. Tak v prvým směru počkám na zelenou, ale pak rovnou pokračuju v přecházení druhého proudu, ikdyž tam ještě svítí červená a ucědomím si to, až když vidím dobržďovat auto.

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

O tom bych mohla povídat romány.........!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Stane se mi žě mi připadá že je to sen, jen ta bloumám po době nebo ulici a připadá mi že se za chvíli probudím, jo probudím ale z bloumání a né ze snu.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek