lexx

Zažili jste někdy podivný pocit, dojem že na Zem vůbec nepatříte?

a jste tu reinkarnováni (nejspíš za trest) odněkud jinud ? Já jo, připadám si neustále jako pozorovatel, ne účastník okolního dění no a co jsem přečetl Scotta Mandelkera – From elsewhere moje jistota vzrostla že není to blud.

Odpovědi
mosoj

Pravdou zůstává, že já mam také nějaké divné vzpomínky, jejichž vznik nedokáži časově zařadit. A na rozdíl od ostatních vzpomínek je nezapomínám. Mám je v mysli stejně zřetelně jako před 50 lety.

Bullner

Já nepatřím do téhle doby :D