jirka F

Zažili jste někdy lež, která se tak podobala pravdě, že jste to ani nepoznali, že se jedná o lež?

Zažili jste někdy lež která se tak podobala pravdě,že jste to ani nepoznali že se jedná o lež?

Nejlepší odpověď
Kepler

Někdy ani lež nemáš šanci odhalit, říká se tomu desinformace a jsou toho plná média. Jako školák jsem věřil propagandě, byl jsem důvěřivý a manipulovatelný. Např. (s nadsázkou): v Sovětském Svazu mají kukuřici jako telegrafní sloupy. Až později jsem pochopil – tak daleko od sebe…

Další odpovědi
briketka10

Kolikrát, tolikrát mi lhali sousedé a byli si jisti svou pravdou,
tak jako cigán, který mluví pravdu pokaždé, když něco provede
„Já nic, to někdo jiný“ přísahá na smrt své matky 😁

led

Veľakrát… stačí sledovať vyjadrenia politikov. rôzne propagandy a antipropagandy a to nespomínam médiá.

nyjono

X krát. Stačí se podívat na pár reklam.

hapiky

Samotný pomyslný fakt, že lež má krátké nohy je natolik pošetilý, že by tomu mohl leckdo uvěřit.

Lilama

To se vidí v televizi dennodenně:D