Miky&Miky

zazili jste divne situace,ktere jste nechapali?

dost castokrat se mi z niceho nic odehraje naka situace..napr. jedu dopravnim prostredkem,bavi se 2 lide.a ja najednou vim co se stane..a tak se to i stane..za 5 min.uz jsem si na tozvyk..neni to uz tak casto…stava se vam neco podobneho?

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano také se mi to občas stává. Častěji ale, když někde příjdu, nebo něco vidím,tak vím, že jsem to už někdy viděla, a přesto vím, že jsem tam nikdy nebyla a vidět to nemohla. Má to prý na svědomí náš mozek, často jsou to i útržky snů, často se nám něco zdá a po čase to vidíme, či zažijeme.

Další odpovědi
quentos

takové předtuchy míváme občas každý… už jich bylo tolik, že si momentálně nevzpomenu na žádnou konkrétní. Podivují se jim ale jen bezvěrci – my ostatní víme, že jsou věci mezi nebem a zemí a že všechno není jen tak samo sebou…

Miroslavst

Nevíš náhodou jestli si nemám dát sportku? Že by se stalo, že bych dnes vyhrál???

FOG

Zrovna tento tyden jsem nechtene v praci pri manipulaci s materialem kolegu lehce skrabl a v noci jsem pak mel sen,jak zachranuji pri nejake havarii cloveka.
Kolegovi jsem se samozrejme omluvil a posktl mu naplast.

Gorouš

Divné situace? Ty zažívám denně. Je to normální, jste jeden z lidí, kteří mají silně rozvinutou intuici.

afro.minerva

To je proto, že tím dopravním prostředkem jezdíte často a je to podobná situace, která se nedávno stala. Nadávala bych tomu váhu. Jde jenom o stereotyp.