zjentek

Zažene alkohol hlad?

..a alkohol + cigára? Je v tom rozdíl?

Nejlepší odpověď
Awe

Řekl bych, že naopak, když mám vypito, tak je lednice v ohrožení, potom ještě donáškové služby…

Další odpovědi
marci1

U alkoholiků ano. Alkoholici pijí alkohol a odmítají téměř jídlo. Běžný konzument alkoholických nápojů má po konzumaci alkoholu hlad, obzvláště po pivu, které podporuje trávení. 🙂

lexx

ne, pivo přesně naopak, silná organická rozpouštědla nikdy nepiji takže nevím