Martin 2304

Po 6 dnech od rozhodnutí o zahlazení trestný čin stále není vymazán. Co dělat?

Zažádal jsem o vymazání trestního rejstříku. Přišlo mi usnesení "zahlazuje se odsouzenemu. Rozhodl dne 3.10.2019, dnes 9.10.2019 jsem žádal o výpis trestního rejstříku a stále není vymazán.Jak mám postupovat dál.Ďekuji za odpověď.

Odpovědi
Kepler

Možná to nejde tak rychle, ještě bych počkal. Přece znáš výkonnost českého soudnictví. Pokud by to trvalo déle než 2 týdny, napsal bych na příslušnou adresu dopis s žádostí o vysvětlení.

Drap

Musíš čekat. nejméně 30 dní, může však trvat i déle.

terry

Ještě je brzo.
Musejí proběhnout jisté lhůty.

Mc Merkurion

… a je pravomocné, tudíž nabylo již právní moci ???