Merlin

zavzpomínáte někdy s nostalgií na žvýkačku Pedro?

Co se vám vybaví když na ni vzpomínáte? Taky bylo Bajo a ještě ta zelená mentolová…

Nejlepší odpověď
ten který je

Se žvýkačkami Pedro se daly dělat bubliny.Nechutnala mi žvýkačka Sevac proti nachlazení.

Další odpovědi
iceT

Nejlepsi bubliny,nejlepsi zvykacky.Pak byly jeste Rekord s obrazkama.

lorja

Pravidelně jsem se při žvýkání kousla do jazyka a nebo se mi uvolnila plomba.Přesto jsem měla Pedro ráda.