" Zavzpominame si " ? 🙂 Kam nam utekli?.. Butani , Zolik … kdo vas jeste napadne , chybi vam nekdo… ?-iv-

Nejlepší odpověď
Andělé

Zrovna včera večer jsem si vzpoměla na Žolíka a tak jsem si říkala,proč už sem nechodí…
Mě tu hodně chybí Dědapetr,mám ráda jeho odpovědi…:-)

Další odpovědi
Drap

Zřejmě všichni skončili v propadlišti Odpovědí. Čest jejich památce

kapka

Těch lidí, ještě ze starší party, tu chybí hrozně moc. Ty ale, -iv-, ani nebudete znát. Vzpomínám na spoustu z nich a nechci je všechny jmenovat, protože bych na někoho zapomněla.

hanny 2

Dědapetr určitě a taky Sajmon Moder.