Smackdown

Jiná odpověď.

Sledoval bych ho jestli je to umělěc,nebo blbec.

Další odpovědi
dudu

Jen pokud by to byla nová fasáda či nová stavba.

sesednizkola

Lepší zařvat ať toho hned nechá nebo je zavolám.

Zbytečné je volat, pokud jde o čmáranice, protože než by přijeli byl by stejně pryč. Rozhodně nesouhlasím s tím, že je to klukovina.

anonym

Jiná odpověď.

Nejlépe vytáhnout z tašky vlastní sprej a přidat se. Čím více nás bude, tím dříve budeme mít hotovo.

still

Jiná odpověď.

Pokud by to byly jen takové ty čmáranice, takové ty rádoby podpisy, tak bych ho asi seřval, kdybych měl blbý den. Kdyby byl drzý, přidal bych i facku. Ale to jen kdybych měl echt blbou náladu. Jinak bych si to prohlédl, zeptal se co to bude až to bude, možná si ho i vyfotil a šel dál :)
Policajty bych určitě nevolal, vždyť je to klukovina.

Drap

Jiná odpověď.

Nejdříve by dostal pár facek a teprve potom bych přemýšlel co dál.

Kepler

Ano. Okamžitě.

Navíc bych se ho sám snažil zadržet. Nenávidím je!

MichaelOffic

Jiná odpověď.

Spíš bych zkusil dotyčného vyfotit – jeho ksicht

plebs

Jiná odpověď.

Záleží u jaké haciendy, pokud je to Hogo-fogo, nebo zbohatlíka šel bych dál, pokud na něj zařvu může být napraný divokýma dobrůtkami a lze předpodkládat nebezpečný útok, proto je vhodné zavolat ochránce

jirka F

Jen pokud by to byla nová fasáda či nová stavba.

anonym

Kepler: Jakým způsobem bys ho chtěl chytit? To bys mu dal nějakou kravatu a během toho ještě volal policii? :)