Jahoda

Závod v botech na podpatcích.

Zdravím!

Teď jsem se koukala na slovenský kanál TA3, kde právě dávali reportáž. Včera – 28.9.2010 v Sydney se konal závod (štafeta), ve kterém ženy běhaly v botech na podpatcích. Co na takovýto závod říkáte?

  1. Otázka pro ženy: Šly byste běhat takový závod?
  2. Otázka pro muže: Kdyby byl taky tento závod, akorát by místo žen běželi muži (taktéž v botech na podpatcích), šli byste?

Já bych to možná zkusila a na muže bych se přišla podívat. Asi bych se smíchy potrhala 😁

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
quentos

určitě ne, každej zdravotník vám potvrdí, že podpatky jsou pro vaše nohy zabiják. A ještě ke všemu v nich běhat…

Další odpovědi
led

som za každú srandu. Veď nejde o rýchlosť, ide o zábavu. Ak je možné použiť aj nejaké oporné pomôcky, aj by som skúsila. Mám tréning z mestkej dopravy.
No a na mužov, to sa už teším, nech si len skúsia, čo musí žena vytrpieť, keď uteká za autobusom. Doporučujem, aby pritom mali aj nákup so sebou a medvedíka v kočíku.

ladyhawke

Štráduju si to v kozačkách na skutečně vysokém podpatku a můj tehdejší přítel říkal, že spěcháme.. a tak jsme spěchali. Pak jsem se ho zeptala, jak by tak zhruba spěchal v podobné obuvi. Říkal, že by se „zabejčil jako koza“ a nehnul se ani o milimetr. Tak nevím nevím s tím mužským závodem…

Já bych na podobný závod nešla, nejsem sebevrah. Podpadky si užívám, když nespěchám, pokud možno na krátkou vzdálenost. Po roce, kdy jsem si zlomila kotník, jsem dosti zlenivěla :).

ten který je

Já bych do toho šel,ale jen do kategorie mužů.Kdybych měl závodit proti ženám,neměl bych šanci protože ženy jsou už v podpadcích zběhlé a zkušené.:-)

VampGirl

Podobnou reportáž jsem viděla v televizi vloni a musím říct, že z toho šla úplně hrůza. Myslím, že je to celkem nebezpečný závod. Spousta žen tam nehezky upadlo. Já osobně bych do takového závodu určitě nešla. Ledatak v keckách. 😁

dagry

Tak mě takový stupidní závod připadá jako vyložený hazard se zdravím. Však ony na stáří poznají co to je mít nemocné achilovky (jako mám já). Na pohled, Jahodo, to může vypadat komicky, ale nohy to cítí jinak. Takže já za sebe ti můžu říct, že NIKDY .

iceT

Spis asi ne,podpatkum jsem odvykla,i kdyz by asi zalezelo jak vysoke by byly.
Na pany bych se s chuti koukla,obzvlast pokud by v nich vypadali a chodili jako ti dva z Nekdo to rad horke,pan Curtis a druheho jmeno si nevzpomenu.

vecernice

V podpadcích neumím chodit,natož běhat.Jé to by byly křeče v nohách.Tak se dost naběhám…

1popelka1

Já bych běhat nešla, mám v podpatcích i problém chodit, dávám přednost pohodlnosti…
Ale šla bych se podívat na muže, abych se pobavila 🙂

Jahoda

Popelko, děkuji za odpověď. 🙂