janek66

Záviš znáte a posloucháte jeho písně?Jaký je váš názor na „knížete českého pornofolku?“.

Nejlepší odpověď
anonym

Známí mají jeho písničky v autě.Když jsem je slyšela poprvé,málem jsem omdlela.Já na vojnu nepudu,pak ta blbost -líbej mi záda,líbej mi lopatky…Co jsem mohla,byla písnička -Narozeniny.Jo,a nejhorší byla písnička Chcánky.Nic debilnějšího jsem neslyšela.

Další odpovědi
iceT

Zlatá Morčata na útěku nebo Úspěch.
Jinak Záviše znám,tedy ne osobně,ale nemusím.
I když asi taky bude mít svoje „fanoušky“…

ten který je

Poslouchám úplně jinou muziku.Ten Záviš mi nepřipadá zajímavý.Myslím si že takového zpěváka lze najít v každé putyce IV cenové skupiny.Moc se omlouvám za můj názor,ale jeho CD bych nechtěl ani zadarmo,leda tak jako podložku pod půllitr.Sorry…