vagonik

Jak si rychle spočítat délky závitových tyčí pro zavěšenou kanalizaci (tak, aby byla ve spádu) v klasickém složení?

Nemáte někdo zkušený nějaký fígl, jak si rychle spočítat délky závitových tyčí pro zavěšenou kanalizaci (tak, aby byla ve spádu) v klasickém složení: vrutošroub, závitová spojka, závitová tyč a objímka? Nikdy jsem to zatím nedělal, ale vrtá mi to hlavou, jak to spočítat nějak jednoduše a elegantně, až tomu budu čelit.

Děkuji Vám moc za Vaše rady.

Odpovědi
cukrar

Po metru zavěšení o 1 cm delší.
Nebo jsem nepochopil dotaz?

Mc Merkurion

… dycinky se někde ujede, až to bude vše, natáhnu šňůru a flexou zarovnám do spádu …