Kikiki-001

Co budeme potřebovat pro zavedení wifi?

Máme v plánu zavést v domácnosti wifi a potřebovala bych nějak stručně vysvětlit, co a jak budeme potřebovat.
Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
gecco

  1. připojení na net (není to nutné, ale bez něj jen propojíš domácí počítače, tablety a telefony do místní sítě)
  2. wifi router
  3. wifi adaptéry pro všechna zařízení (počítače), které je nemají
  4. přídavné AP (pro případné pokrytí míst, kam wifi routeru ´nedosáhne´)

___
Router musíš vybrat podle připojení na net a podle standardu, kterým se budou připojovat klienti (počítače etc.), případně podle dalších požadavků…
😉
___
Jestliže definuješ konkrétně/ji své požadavky, budeme ti schopni poradit více a přesněji.