69Martin69

Chtěl jsem se zeptat, jestli už je, nebo se chystá matematika zavést jako povinný předmět u maturit?

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli už je, nebo se chystá matematika zavést jako povinný předmět u maturit. Zajímá mě to, rptože za 4 roky budu maturovat

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zatím se volí matematika nebo cizí jazyk. Za 4 roky už to pravděpodobně bude povinné, doufám, je hrozné, kolik lidí neumí vůbec počítat:-(((

Další odpovědi
mosoj

Zrušit maturitu z matematiky mohl jen pitomec, nebo dokonce víc pitomců.