_136

Zavede ČR očkovací pasy od června, jak řekl v rozhovoru Prymula?

https://youtu­.be/Mvw0XwDdHJk

Odpovědi
da ny

Je mi to zatím fuk ;), zda a od kdy. Nesleduji předčasně tuto informaci.
Mám dojem, že zavedení očkovacích pasů má význam tehdy, kdy jsou vakcíny
běžně dostupné všude a všem, kteří mají o očkování zájem.
Může nastat problém, že některá země EU (ty se zřejmě dohodnou/shodnou), světa plus WHO bude akceptovat jen „vybrané“ vakcíny. Ne všechny dostupné. Některé státy mohou být uměle izolované, cestování znemožněno.
Omezovat/selektovat lidi (byť v rámci EU), může narazit na problém Teoreticky mohou být v budoucnu náhradním řešením testy a karantény.
Oočkovaný potvrzení/razítko má, minimálně v Očkovacím průkazu, který má
každý občan ČR, pokud si ho neztratil (možno udělat výpis).
Na existenci a platnosti očkovacího pasu (karty, jako u žluté zimnice), bude třeba ještě pracovat.

Nezaznamenala jsem, že by se v ČR (a od kdy) začala psát vlastní jména s malým
písmenem na začátku jmen.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.