Závada na Škodě Forman

Rád bych se zeptal na Škodu Forman,mám tam technickou závadu v motoru.Nenas­tartuje a ani se nepohne.Máme nový starter ale klíček jenom cvaká.Co stím máme udělat ?

Odpovědi
LuciJe

Předejte do servisu. Nenastartování může mít mnoho různých příčin, on poškození maličkých součástek až po vážné problémy a pokud tomu nerozumíte, zbytečně se budete trápit hledáním toho, kde je ona závada.

Bonifác

A máte dost nabytou baterku?? To se stalo mému známému (ne s Formanem), nemohl pořád nastartovat, tak měnil všechno možné a pak zjistil, že mu odešla baterie. Při měření vypadala v pořádku, ale jakmile se zatížila tak neměla šťávu. Je to hloupost a kde kdo to zapomene vyzkoušet.