bolak

Zaujala vás nějaká odpověď, otázka nebo diskuze za poslední tři měsíce tak moc, že jí nemůžete dostat z hlavy?

Já tu byl jen dva dny v dubnu, tak mi sem hoďte pár tipů ať to nemusím projíždět celý. (hen hén)
Doplňuji:
hanulka11: já věděl, že někoho ohromím svýma hlubokýma znalostma :D

Ne, pravda je taková hanulko, že jsem podváděl a pak jsem dělal chytrýho, odhadla jsi mě dobře. Přece nemůžu znát všechny barabizny po republice. :)

Tak teda víš jak jsem to udělal, (teď si všichni ukáknete) prohlíd sem si ten obrázek a koukám že tam sou kolem auta, takže ta věž musí stát někde na náměstí a navíc je nahoře nějaký zábradlí nebo co, tak sem najel do googlu do obrázků a do lišty sem napsal: >> věž AND zábradlí AND „na náměstí“ << a voala, asi na pátý stránce sem ji našel i s popiskem. ;)

Odpovědi
beer

Ne. Takže ti tip nehodím ))

hanulka11

Ano budeš se divit, ale zrovna tvoje odpověď .....na tu věž.....buď odtud pocházíš nebo jsi zkrátka „dobrej“
Doplňuji:
jo kdo umí -umí, pak ostatní jen čumí- jsi dobrej no .....