BEAES

Zaujala vás nějaká nová podzimní vůně/toaletní,par­fémová voda/?

Jak často chodíte do parfumerie? Jakou nyní používáte?

Nejlepší odpověď
anonym

u mě je to jedno čím se napatlám,bydlím u pole a momentálně tady voní hnůj tak není nic co by to přebylo jen doufám že tak nevoním i já

Další odpovědi
dagry

Já si parfumeriích toaletky nekupuji, protože si objednávám z Oriflame a občas z Avonu. Mám tam své vytypované vůničky, ale minimálně 3 už se nedají sehnat. Takže teď momentálně je u mě na špici Radiant Lights, ale už i ten je problém sehnat, pak Dancing Lady a z Avonu zatím pořád ještě vede žlutý a zelený Always. Tyto vůně jsou, ale teď moje úlety, protože preferuji svéží citrusové vůně a tyto jmenované jsou sladké, ale protože jsem Střelec, tak mám ráda změnu a to doslova a ve všem.