milonka

Poradíte, jak zaúčtovat úhradu za klimatizaci? Dodávající firma náklady účtovala v přenesené daňové povinnosti?

Podnikám na ŽL , letos jsme dělali v provozovně klimatizaci za 100 000 kč,firma nám to účtovala v přenesené daňové povinnosti.Můžu to dát do nákladů celé,nebo na odpisy ?A jak to mám v tom případě zaúčtovat ,když je to i v té přenesené povinnosti?

Původní neotázka
Zaúčtování

Odpovědi
autacek

Odpověď je závislá na více faktorech, hodně Vám napoví odpověď na obdobný případ popsaný v článku:
http://www.mzdo­vapraxe.cz/ar­chiv/dokument/doc-d43907v55118-technicke-zhodnoceni-klimatizace/?