zvonisek

Zatknou mne někdy, jestli ano, za co?

Na jak dlouho by to mělo být? Kriminál

Nejlepší odpověď
aliendrone

Zatýkáni se neprovádí „na dobu“, to zaprvé. Ale určitě tě seberou a zavřou na HODNĚE DLOUHO, to je jisté. Důvod? Hromadné narušování psychické integrity ostatních (u některých možná i s trvalými následky)! ;) :D :D

Další odpovědi
Edison

Heh..? Jak může někdo napsat tak hloupou otázku???

Kelt

To musí rozhodnout soud a musíš něco udělat, aby to ten soud mohl řešit.

hapiky

No možná za krásu! Ale bez jasných důkazů to nepůjde.

EKSOT123

Do problémů se dostaneš, když budeš žít příliš nepoctivě, nebo možná naopak příliš poctivě(tím neodrazuji, neříkám že tohle raději ne). Riziko lze také zvýšit, když se budeš chovat vší silou nenápadně (pokud to zkusíš třeba v tramvaji kvůli revizorům, tak pro jistotu jen když budeš mít platnou jízdenku), nebo se naučíš pohotovému ukrývání, maskování a náhlému útěku. Suma sumárum, ty to máš stejně marný.
>>Rozprávajú sa dve cigánky: „Predstav si Eržika náš Deži má iba pol roka a už sedí.“ „Nehovor a za čo?“
>>„To je strašné, co ten náš kluk provádí, vždyť on zraje pro šibenici.“ „Ale mámo, kdo by hned myslel na nejhorší! Je docela dobře možné, že dostane milost!“