bertoldi.

Zatkne mne policie behem týdne?

otázka souvisí s mou předešlou otázkou na téma Mám nastoupit trest? Jsem vystaven zatčení policií ČR,hned ,jakmile jsem trest nenastoupil?

Nejlepší odpověď
HOMER

Ano,při nedostavení k nástupu trestu se stává odsouzený hledanou osobou a policie učiní kroky k jeho předvedení.

Další odpovědi
standa

Samozřejmě, že existuje určitá „nepsaná“ tolerence.

Pokud si pamatuji nástup máte dnes (čtvrtek 21.1.2010), takže pokud se do vězení dostavíte až v pondělí, tak se žádný zásadní malér nestane.

Pro jistotu si na pátek optařete doklad o návštěvě lékaře, aby to bylo sichr 🙂